Novinky

Zveme všechny členy TJ na Valnou hromadu, která se bude konat 19. 6. 2023 v 18:00 v klubovně Krasohaly.

V úterý skončil jarní turnus kurzu bruslení pro děti, a to závěrečným karnevalem. Ten byl určen jak pro děti, tak jejich rodiče a příbuzné. Program začal v 17:00 vystoupením několika závodníků, ale také samotných lektorek. Následně děti převedly rodičům, co nového se za uplynulý půl rok naučily. Celkem se kurzu na jaře zůčastnilo 150 dětí.

V pátek 14. dubna se 3 naši závodníci zúčastnili mezinárodního závodu, který byl určen pro kategorii Adults. Mikuláš Eliáš si z Mariánských Lázní odvezl zlatou medaili. Pro Moniku Vaňkovou se jednalo o první zkušenost s mezinárodních závodem a proběhla velmi úspěšně. Ve své kategorii získala bronzovou medaili. Poslední zástupkyní byla Soňa...

Již podruhé měli i ti nejmladší závodníci možnost závodit před domácím v rámci Velikonočního závodu. Zde najdete výsledky a pár fotek.

MC USK Praha

14.03.2023

Pohár ČKS stále pokračuje, a proto se několik našich závodníků vydalo do Prahy. Z hlavního města si odvážíme zlatou medaili zásluhou Silvie Kontárová, která vyhrála v kategorii Nováčci starší. Těsně pod stupni vítězů se umístila Amelie Sarah Kucková a Teodor Škaroupka.

Vrchol sezóny si tento víkend prožily také žákovské kategorie. Celkem 8 zástupců se představilo na kopřivnickém ledě. Bohužel se závodu nemohla účastnit z důvodu zranění Iva Píšalová, jako 1. náhradnice jela Karolína Prušková. Největším úspěchem byla bronzová medaile Adély Cerovské, která do závodu vstupovala z 10. místa v žebřícku Českého poháru....

Závod v Českých Budějovicích byl jedním z posledních před MČR. Karolína Prušková skončila na 17. místě, Lilly Ann Holec na 15. místě.

Tradiční závod Memoriál Stanislava Suka hostil 140 závodníků z celé republiky v rámci 9 kategorií. Naši závodníci získali celkem 4 medaile. V kategorii Adult B obsadila 2. místo Vendula Fránková a na 3. místě skončil Mikuláš Eliáš. Bronz vybojovala také Amelie Sarah Kucková. David Langer se v kategorii Nováčci umístil na 2. místě.

Beskydské piruety se zúčastnily 2 závodnice. 7. místo obsadila v Žačkách Stella Kostlánová. Mladší žačka Anna Maya Švecová skončila na 19. místě.

Víkend v Rakovníku byl ve znamení bronzových medailí sester Cerovských. Anička v sobotu začala vynikajícím krátkým program a po volné jízdě skončila na 3. místě. Na její výkon v neděli navázala její sestra Anička stejným výsledkem. Úspěšný víkend podpořila 5. místem Pavlína Sladká (Žačky) a Lucia Cibíková (Nejmladší žačky).