Slevový kupón na produkt INCA COLLAGEN

TJ STADION BRNO uzavřela partnerství s firmou INCA COLLAGEN, která nabízí produkt s obsahem 100% čistého mořského kolagenu bez přísad, a to jako doplněk stravy.

Přípravek Inca Collagen je dodáván ve formě prášku a je rozpustný v tekutině, kterou je možné bez problému vypít. Produkt je vhodný zejména pro krasobruslaře a sportovce obecně od juniorského věku (od cca 14. roku věku) výše, dále pro bruslaře v kategorii Adult, hobby sportovce, trenéry, veřejnost apod. Ačkoliv je u výrobku uvedeno upozornění o nevhodnosti pro děti, po konzultaci se zástupci společnosti není dle jejich vyjádření potvrzena přímá škodlivost, nicméně děti nejsou hlavní cílovou skupinou (jedná se o opatření zabraňující masivnímu užívání dětmi, které by podobné účinky měly získávat přirozenou formou v rámci tělesného vývoje).

Zájemci o zakoupení produktu mají možnost využít při objednávce unikátní kód ze slevového kupónu zveřejněného na našich webových stránkách. Po zadání tohoto kódu do objednávkového formuláře získá zákazník slevu na nákup produktu ve výši 140 Kč. Zároveň výtěžek ve výši 140 Kč ze zakoupení certifikovaného produktu Inca Collagen s využitím slevového kupónu bude použit na podporu talentovaných závodníků TJ.