LETNÍ FOTOSOUTĚŽ 2017

A je to tady! Letní prázdniny. A s nimi spoustu netradičních, výjimečných a nových míst, která bezpochyby navštívíte. Nebo spoustu netradičních, výjimečných a nových věcí, které zažijete.

Takže je to jasné: nezapomeňte na svoje kamarádky brusle a dopřejte jim za odměnu po celosezónní dřině aspoň zlomek prázdninových zážitků!

Vyhlašujeme totiž soutěž o nejnápaditější snímek Tvojí brusle nebo Tebe v bruslích na (pro brusli) netradičním místě. Ony (ty brusle) se totiž chudáci pohybují jen v prostředí zimních stadionů a okolní svět projíždí nanejvýš zamčené v kufru.

Pošli tedy fotku favoritku prostřednictvím formuláře na  TJ STADION BRNO  v době od 1. 7. do 31. 8. 2017. Fotky budou anonymně vystavovány na webových stránkách www.stadionbrno.cz ve fotogalerii. Po uplynutí termínu proběhne internetové veřejné hlasování, které zaručeně odhalí fotku vítězku.

Odesláním snímku souhlasíte s Podmínkami soutěže.

 

Na prvním místě naší letní fotosoutěže se umístila fotografie Lindy Bedřichové "Moje brusle na Pelješacu" Na druhém místě skončila fotka Nikoly Saitlové "Bruslení na stadionu" a bronzovou příčku obsadila Lucie Cíbiková s fotografií "Lucka a korčule pri mori".

Hlasování proběhlo s těmito výsledky:
1. fotografie 86 hlasů (lajků)
2. fotografie 55 hlasů (lajků)
3. fotografie 49 hlasů (lajků)