XVI. BRNĚNSKÉ VELIKONOCE NA LEDĚ

17.04.2019 13:05

V pondělí 15. 4. 2019 proběhla v naší hale tradiční benefiční akce organizovaná Městským sportovním klubem a Vladimírem Koudelkou, Sportmedia ve spolupráci s TJ STADION BRNO a pod záštitou 1. náměstska primátorky města Brna Petra Hladíka a starosty MČ Brno-střed Vojtěcha Mencla - Brněnské Velikonoce na ledě. Tentokrát šestnáctý ročník byl věnovanán 150. výročí prvního veřejného bruslení v Brně a uskutečnil se v předvečer 100. výročí vzniku Velkého Brna.

V programové části se představili sportovci TJ STADION BRNO s exhibičními vystoupeními "Brno je fajn", velikonoční atmosféru dodalo vystoupení "Jaro je tu". Sólově vystoupila mistryně ČR Markéta Sukupová a jako Jackson Haines (americký krasobruslař z 19. století, který je považován za "otce moderního krasobruslení") vystoupil Petr Kotlařík.

Na ledě se předvedli také závodníci skupin synchronizovaného bruslení Ice Dreams a Bublinky z klubu SC Brno. K vidění byla také vystoupení závodníků z klubu VSK Technika Brno nebo  handicapovaných sportovců zastřešených Nadačním fondem EMIL. Zazpívali a zabruslili také žáci ZUŠ Vranovská.

Programem provázel bývalý mistr ČR v krasobruslení a současný radní města Brna Jaroslav Suchý společně s naší paní předsedkyní Kateřinou Beránkovou.

Vzácnými hosty byli manželé Divínovi a René Novotný.

Každý rok jsou Velikonoce na ledě benefiční akcí, takže došlo k předání 90 stokorun devadesátiletému Dětskému domovu Dagmar.

Po programové části následoval karneval na ledě pro širokou veřejnost.

Fotogalerie

 

Odkaz na fotogalerii z www stránek "Kam za sportem v Brně"