Úspěchy našich závodníků na závodech v Budapešti a v Prostějově

15.03.2015 07:22

Sportland Trophy v Budapešti

Dvě zástupkyně měl náš oddíl na mezinárodní soutěži Sportland Trophy (+ Evr.kritérium) v maďarské metropoli. V Budapešti se představily Barbora Vránková a Markéta Sukupová. Obě získaly ve svých kategoriích bronzové medaile. 

Výsledky

 
 

Velká cena Prostějova

Mezi žačkami A vybojovala bronzovou medaili Hana Veselá. Rovněž v kategorii žaček B získala bronz Kateřina Hasoňová.

Dvě zástupkyně měla TJ v kategorii ml. žaček A. Julie Absolínová skončila na 19. příčce, Michaela Volejníková na 21. příčce.

V žačkách nejml. A měl náš oddíl pět závodnic. Bronzovou medailí byla z svůj výkon oceněna Katrin Pěnčíková. Valerie Kocábová obsadila 5. místo, Monika Doskočilová 8., Žaneta Prušková 9., Klára Janáková 15. a Kamila Korčiánová 17. místo.

Mezi žačkami nejml. B skončila na 8. místě Táňa Zemčíková, na 10. místě Linda Dokoupilová a na 14. místě Beata Kocourová.

Mezi nováčky se dařilo nejvíce z našich závodnic Alžbětě Ottové, která získala bronzovou medaili. Barbara Víchová skončila na 12. místě a Jolana Borovičková na 16. místě.

V kategorii ml. nováčků obsadily naše závodnice všechny tři medailové příčky. Zvítězila Karolína Prušková, stříbro získala Anita Straub, bronz Adéla Procházková. Z dalších závodnic: Luisa Krakau (5. místo), Iva Píšalová (7. místo), Helena Hýžová (11. místo).

Markéta Matejová obsadila v kategorii "přípravka" výborné 3. místo, Anna Cerovská 10. místo.

Soutěžily rovněž "Adultky". Soňa Kontárová (4. místo), Martina Doupovcová (5. místo), Jana Šunková (8. místo), Jana Veselá (10. místo).

Výsledky