O víkendu proběhly tři závody, na nichž získali závodníci TJ celkem čtyři medaile

02.11.2014 06:53

O víkendu proběhly tři závody v rámci ČR, na nichž se předvedlo celkem 32 závodníků z TJ Stadion Brno. Podařilo se jim získat čtyři medaile, z toho dvě zlaté a dvě stříbrné. Těsně pod stupni vítězů skončily čtyři závodnice s pomyslnou "bramborovou" medailí. 

 

Na Velké ceně Ostravy zastupovalo oddílové barvy jedenáct závodníků. Jednoznačně nejúspěšnějším byl Petr Kotlařík, který zvítězil mezi juniory. V kategorii juniorek obsadila Natálie Kratěnová čtvrté "bramborové" místo. Žačka Nicole Kubišová se umístila ve své kategorii šestá. Další závodnice žákovské kategorie Karolína Musilová a Gvendolína Bílková obsadily šestnácté a osmnácté místo. V mladších žačkách byla, stejně jako Kratěnová v juniorkách, čtvrtá Kateřina Nentvichová, Veronika Lacková se umístila osmá. Mezi nejmladšími žačkami byla nejúspěšnější Miluše Jelínková, která obsadila 7. místo. Výsledky dalších brněnských závodnic v této kategorii: Melanie Zbožínková (14.), Viktorie Valovičová (18.), Klára Bílková (19.). Výsledková listina

 

Dalších patnáct závodnic z TJ se zúčastnilo závodu Příbramský kahan a třem z nich se podařilo získat medaile, jednu zlatou a dvě stříbrné. Zlato vybojovala v kategorii mladších nováčků Markéta Sukupová, ve stejné kategorii získala stříbro i Karolína Prušková. Druhou stříbrnou medaili získala Barbora Vránková v kategorii nováčků. Mezi nejml. žačkami B se nejvíce dařilo Žanetě Pruškové, která obsadila 4. místo. V kategorii mladších žaček A byla nejúspěšnější Klára Janáková, která se umístila na 5. příčce. Výsledky dalších závodnic TJ na Příbramském kahanu jsou k dispozici na výsledkové listině.

 

Na závodě Memoriál Karla Diviše ve Dvoře Králové nad Labem zastupovalo náš oddíl šest závodnic. Nejlepšího umístění dosáhla mezi žačkami A Zuzana Hejduková, která obsadila 7. místo, mezi žačkami B Kateřina Hasoňová, která se umístila rovněž na sedmé příčce. V kategorii ml. žaček A se nejvíce dařilo Michaele Volejníkové, která obsadila čtvrté místo. Výsledky dalších oddílových závodnic jsou k dispozici na výsledkové listině.