Tři medaile vybojovali závodníci TJ na Velké ceně Brna 2014

19.10.2014 23:42

Tři medailová umístění získali na proběhlém krasobruslařském závodě Velká cena Brna 2014, jehož pořadatelem byla TJ Stadion Brno, domácí závodníci. 

Velký úspěch v podobě stříbrné medaile zaznamenala především v kategorii juniorek Natálie Kratěnová, pro kterou se jednalo o sportovní návrat po dlouhodobém tréninkovém výpadku z důvodu zranění. Svým předvedeným výkonem potvrdila, že je velkou bojovnicí. Více o úspěšném vystoupení Kratěnové na VC Brna čtěte zde.

Další dvě medailová umístění získaly pro barvy TJ taneční páry v kategorii mladších žáků. Stříbro vybojoval taneční pár Anna Jelínková - Miroslav Jucha, bronz taneční pár Renáta Sukupová - František Nentvich.

Mezi našimi nejstaršími žačkami, kterých jsme měli ve startovním poli celkem šest, byla nejlepší Kateřina Prokešová, která obsadila celkově osmé místo. První desítku nejlepších žaček uzavírala Nicol Kubišová (10.), pro kterou to byla v této věkové kategorii premiéra. Další výsledky: Klára Hradilová (12.), Natálie Zbožínková (15.), Karolína Musilová (17.), Gvendolína Bílková (21.).

V kategorii mladších žaček jsme měli čtyři zástupkyně. Nejlépe se dařilo Kateřině Nentvichové, která obsadila celkové páté místo, přičemž po krátkém programu figurovala dokonce na výborné třetí příčce. Desítku nejlepších uzavírala závodnice Veronika Lacková (10.). Další výsledky: Vanesa Masárová (14.), Lucie Stiborová (30.).  

V kategorii nejmladších žaček byla nejúspěšnější Miluše Jelínková, která obsadila velmi pěkné páté místo. Do první desítky se vešly ještě závodnice Eliška Svobodová (9.) a Viktorie Valovičová (10.). Další výsledky: Valérie Kocábová (13.), Klára Bílková (15.), Adéla Neveselá (21.), Monika Doskočilová (26.), Katrin Pěnčíková (27.), Anna Jelínková (29.).

 

Výsledky