TJ Stadion Brno zahajuje kurzy bruslení

09.09.2014 07:24

Krasobruslařský oddíl TJ Stadion Brno pořádá již tradičně kurzy bruslení pro děti i dospělé. Kurz bruslení pro děti i kurz bruslení pro dospělé začíná dnes, v úterý 9.9.2014.

Zápis do kurzu bruslení pro děti proběhne 9.9.2014 od 15.30 hodin v brněnské krasobruslařké hale na ul. Křídlovická 32. Dospělí se mohou do kurzu bruslení zapisovat od 16.30 hodin. Přihlásit se do kurzu je však možné kdykoliv během roku.

Výuka bruslení je určena dětem pro radost a pro zábavu, talentovaným dětem s ambicemi na vrcholový sport, dospělým, kteří se chtěji naučit bruslit či se v bruslařských dovednostech zdokonalit.

Součástí kurzu bruslení pro děti je i pohybová výchova. Kurz je zakončen karnevalem na ledě. Cena kurzu pro děti: 2 300 Kč/30 lekcí. V rámci kurzu bruslení pro dospělé není zahrnuta pohybová příprava, avšak možnost účastnit se cvičení nabízíme za zvláštní úhradu. Cena kurzu bruslení pro dospělé: 2 500 Kč/30 lekcí.

TJ Stadion Brno pořádá kurzy bruslení již 50 let a za tu dobu vychovala mnoho krasobruslařských reprezentantů. V současné době je TJ domovským oddílem nejlepšího českého krasobruslaře, medailisty z ME a olympionika Michala Březiny!