Tip pro dospělé na osvěžující pohybovou aktivitu během léta !!!

11.06.2014 14:27

Přemýšlíte, které z pohybových aktivit se v létě věnovat? Máme pro vás zajímavý tip! Zkuste se v horkém letním počasí příjemně osvěžit při bruslení na ledě. 

 

Krasobruslařský oddíl TJ Stadion Brno pořádá v termínu od 18. do 22. srpna 2014 intenzivní letní soustředění pro dospělé “hobby” krasobruslaře všech pokročilostí.

Tréninky na ledě budou probíhat od pondělí do pátku vždy od 17.00 do 18.45 hodin v krasobruslařské hale na ulici Křídlovická 32 v Brně. Součástí soustředění budou rovněž tři hodinové baletní lekce, které proběhnou v tělocvičně krasobruslařské haly od 19 hodin (pondělí, středa, pátek).

Soustředění bude zaměřeno na zdokonalení bruslařské techniky, nácvik nových krasobruslařských prvků, nácvik krokových variací, nácvik povinných tanců s hudebním doprovodem a na zvyšování kondice pomocí různých her na ledě.

Pokud máte problém zúčastnit se soustředění vzhledem k nezajištěnému hlídání svých dětí, máme pro vás řešení. Během tréninků na ledě bude k dispozici tzv. hlídací trenérka, která vaše děti pohlídá a zároveň jim poskytne bruslařský výcvik.

Cena za týdenní soustředění určené pro dospělé “hobby” krasobruslaře je 1 300 Kč a za případné děti je cena stanovena na částku 500 Kč/dítě. Zálohu ve výši 1 000 Kč je nutné uhradit do 13. června 2014 převodem na č.ú. 1341944389/0800 a do poznámky zadat: jmeno-soustredeni. Více informací na https://www.stadionbrno.cz/news/letni-soustredeni-pro-hobby-krasobruslare-/.

V případě, že si tuto aktivitu “dospěláci” oblíbí, mohou pokračovat od září 2014 v kurzu bruslení pro dospělé, který oddíl každoročně již téměř deset let pořádá. Více informací o kurzu bruslení pro dospělé najdete na https://www.stadionbrno.cz/kurzy-brusleni/kurz-brusleni-pro-dospele/.