Sběr výtvarných děl v rámci výtvarné soutěže se blíží do finále

15.05.2015 07:37

Sběr výtvarných děl v rámci výtvarné soutěže, kterou vyhlásila TJ Stadion Brno, se blíží do finále. Zbývá již jen pár dní do ukončení! Neváhejte, projevte svou kreativitu a zapojte se ještě do soutěže!

Výtvarná soutěž je určena pro děti i dospělé. Soutěžící jsou zařazeni do pěti věkových kategorií.

Tématem výtvarné soutěže jsou obecné pojmy jako "krasobruslení", "bruslení", "krasobruslařka", "bruslař" apod. Záleží tedy jen na Vašem výtvarném ztvárnění tématu a použité výtvarné technice. 

Vytvořené výtvarné dílo naskenujte a zašlete společně se souhlasem se zařazením do výtvarné soutěže (formulář)  na e-mailovou adresu tj@stadionbrno.cz, případně osobně předejte na sekretariátu TJ.

Soutěž probíhá v termínu od 20. 3. 2015 do 20. 5. 2015.

O výhercích v jednotlivých kategoriích rozhodne po stanoveném uplynutí termínu soutěže veřejné losování. Veřejné losování se bude konat dne 29.5.2015 v 15,30 hodin v klubovně TJ, nacházející se v sídle pořadatele.

Pokud hledáte inspiraci, prohlédněte si soutěžní díla z galerie, ať vidíte, co poslali ostatní soutěžící.

Pořadatel doporučuje uchovat soutěžícím originály jejich soutěžního díla, neboť zamýšlí uskutečnit výstavu soutěžních děl, která byla zaslána do výtvarné soutěže. Originály soutěžních děl je možné předat rovněž na sekretariátu TJ, kde budou po dobu soutěže a do uskutečnění výstavy uchovány. V případě zájmu o vrácení originálu soutěžního díla po této době je nutné tuto skutečnost oznámit.

 

 Pravidla výtvarné soutěže