Přispějte i vy do velkého fotoalba TJ Stadion Brno

26.02.2016 13:52

Na webových stránkách 50 let TJ Stadion Brno připravených k výročí padesátileté existence krasobruslařského oddílu jsme zařadili zajímavý projekt, o kterém bychom vás rádi informovali. 

 

Projekt Tvoříme si fotoalbum

Cílem projektu je sběr starých, ale i současných fotografií s tématikou "brněnského krasobruslení" za účelem vytvoření velkého fotoalba mapujícího prostřednictvím obrazové dokumentace historii brněnského krasobruslení a zejména historii krasobruslařského oddílu TJ Stadion Brno. 

Fotografie jsou tématicky rozděleny do jednotlivých menších fotoalb a doplněny stručnými popisky.

Vybrané fotografie zveřejníme na webových stránkách, případně i v připravované publikaci mapujicí historii brněnského krasobruslení a zejména historii krasobruslařského oddílu TJ Stadion Brno.

 

Přispějte i vy do fotoalba TJ Stadion Brno

Zašlete naskenované fotografie (ve vyšším rozlišení) na e-mailovou adresu tj@stadionbrno.cz. Originální fotografie vám také rádi pomůžeme naskenovat přímo u nás na sekretariátě TJ (platí zejména pro pamětníky starších ročníků). V případě, že byste rádi darovali tištěné pamětní fotografie, s potěšením je zařadíme do archívu TJ Stadion Brno. 

Každou fotografii doplňte následujícími údaji: autor fotografie, poskytovatel fotografie, rok pořízení, popis události a osob na fotografii, osobní vzpomínku apod. 

Zasláním fotografie udělujete souhlas se zveřejněním fotografie na webových stránkách, zařazením do archívu TJ Stadion Brno i s případným využitím v připravované publikaci.

 

TVOŘÍME SI FOTOALBUM