Pozvánka na prověrky výkonnosti

30.06.2015 14:00

Český krasobruslařský svaz zve závodníky, kteří se chtějí ucházet o nominaci na seniorské a juniorské mezinárodní soutěže z kalendáře ISU (včetně série soutěží juniorské Grand Prix) na prověrky výkonnosti, které se uskuteční ve dnech 21. a 22. srpna 2015 (pátek a sobota) na zimním stadionu HASA v Praze 10, Sámova 1. 

V souladu s návrhem TMK ČKS, schváleným předsednictvem ČKS, se těchto prověrek povinně zúčastní všichni sportovci zařazení do VSC a SCM.
Z účasti na prověrkách budou případně omluveni sportovci, kteří se ve stejném termínu zúčastní soutěže juniorské Grand Prix v Bratislavě (Slovensko).

Prověrky jsou dále, podle časových možností, otevřeny všem závodníkům/závodnicím, kteří/které se chtějí ucházet o výše zmíněnou nominaci. Tito zájemci se prověrek zúčastní na vlastní náklady a svou účast nahlásí generálnímu sekretářovi ČKS (e-mail: karel.oubrecht@czechskating.org) nejpozději do pátku 17. 7. 2015 a složí na účet ČKS (číslo účtu 154971520 / 0600, variabilním symbolem je rodné číslo sportovce/sportovkyně) startovné ve výši 500,- Kč do pátku 31. 7. 2015. Všem těmto zájemcům bude do 7. 8. 2015 potvrzena možnost účasti na prověrkách.

Ze závodníků TJ Stadion Brno, kteří mají povinnost zúčastnit se prověrek výkonnosti, se budou o nominace ucházet Michal Březina, Eliška Březinová a Natálie Kratěnová. Petr Kotlařík je z účasti na prověrkách omluven z důvodu účasti ve stejném termínu na soutěži juniorské Grand Prix v Bratislavě.

Podrobnější informace v pozvánce.