Pozvánka na akci Den sportovišť - 19. 9. 2015

15.09.2015 09:13

Krasobruslařský oddíl TJ Stadion Brno srdečně zve všechny zájemce v sobotu 19. září 2015 na akci Den sportovišť města Brna.

Pro rodiče a jejich děti se otevře patnáct brněnských sportovišť. Do akce se zapojila i naše krasobruslařská hala. Zájemcům bude umožněna prohlídka krasobruslařské haly - ledová plocha, zázemí, rolba atd. V rámci doprovodného programu budou moci návštěvníci našeho sportovního zařízení sledovat trénink krasobruslařů a dokonce se zúčastnit i organizované tréninkové lekce na ledě pod vedením kvalifikovaných trenérek. Po ukázce tréninku na ledě bude probíhat také organizovaná lekce v tělocvičně, neboť suchá příprava je nezbytnou součástí krasobruslařského tréninku. Nezapomeňte si vzít s sebou brusle.

Vstupné na prohlídky brněnských sportovišť bude dle vyjádření organizátorů jen symbolické nebo žádné. Cílem akce je ukázat lidem vybavení a možnosti jednotlivých areálů. Zároveň je snahou organizátorů motivovat tímto způsobem děti i dospělé a přivést je ke sportování. Akce je spojená i s nábory do sportovních oddílů.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

odkaz: www.densportovist.cz , program akce (.pdf)

 

Doprovodný program akce v krasobruslařské hale

09,00 – 09,15 hod.         sraz zájemců před krasobruslařskou halou
09,15 – 09,45 hod.         prohlídka krasobruslařské haly (ledová plocha, zázemí, rolba,…), sledování tréninku krasobruslařů
10,00 – 10,45 hod.         organizovaná lekce na ledové ploše pro zájemce pod vedením kvalifikovaných trenérek
11,00 – 11,30 hod.         organizovaná lekce v tělocvičně pod vedením kvalifikované trenérky