OLYMPIJSKÝ OHEŇ UŽ DOHOŘEL

27.01.2020 10:35

Karlovarská Zimní olympiáda dětí a mládeže je minulostí. Ve dnech 19. - 24. ledna se na západě Čech setkalo 1340 sportovců, soutěžilo se ve 12 sportech a 33 disciplínách. Jihomoravský kraj reprezentovalo 100 mladých sportovců a mezi nimi hned 7 zástupců TJ STADION BRNO: Jan Brabec, Anna Cerovská, Alžběta Ottová, Žaneta Prušková, Markéta Sukupová, Adéla Vallová, Viktorie Valovičová. Osmou zástupkyní našeho oddílu byla Johanka Žilková, která reprezentovala kraj Olomoucký.
V konečném pořadí krajů skončil JIHOMORAVSKÝ na 3. místě! Je velmi potěšující, že všichni naši zúčastnění sportovci bodovali, a tak se svými výkony na úspěchu celé výpravy podíleli. Děkujeme všem za skvělou reprezentaci. Poděkování samozřejmě patří i trenérce Pavle Skotalové, která byla vedoucí našeho týmu.

 

fotogalerie