Olympijský festival je minulostí

27.02.2018 14:11

Celých 17 dnů probíhal v areálu brněnského výstaviště Olympijský festival Brno 2018, jehož hlavním motivem bylo přiblížit široké veřejnosti atmosféru olympiády a umožnit vyzkoušet si všechny olympijské sporty na vlastní kůži.

O program na ledové ploše se ve všední dny staral náš oddíl TJ STADION BRNO: učili jsme děti ze ZŠ, ale i veřejnost bruslit, prostřednictvím exhibic jsme předváděli, co sami dokážeme. Se zajištěním programu nám obětavě pomáhali i trenérky, trenéři a krasobruslaři z klubů: SC Brno, SVČ KK Baník Hodonín, DUKLA Jihlava, VSK Technika Brno, KRASO Břeclav i KK Náměšť nad Oslavou.

O víkendech naši závodníci byli součástí velkých exhibic. Pod taktovou Gabirely Žilkové Hrázské si připravili společně s krasobruslaři z SC Brno úspěšné pásmo "Zimní olympijské sporty očima malých krasobruslařů a krasobruslařek". Individuálně potom vystupovali Markéta Sukupová, Adéla Procházková, Alžběta Ottová, ale i Petr Kotlařík - čerstvý juniorský mistr ČR.

Všichni, kdo se akce zúčastnili, určitě poznali zase něco nového a zůstává jim z toho příjemná vzpomínka.

Dovolte, abychom Vám všem, kteří jste se na zabezpečení programu pod hlavičkou TJ STADION BRNO podíleli, touto cestou za Vaši bezvadnou, vstřícnou a obětavou práci velice PODĚKOVALI.

 

Oficiální fotografie z festivalu jsou k vidění zde.

Podívat se můžete také do naší fotogalerie.