Naše tělovýchovná jednota blahopřála legendě československého krasobruslení k osmdesátinám

02.02.2016 21:37

TJ Stadion Brno byla jedním z gratulantů, kteří v úterý odpoledne blahopřály v brněnské DRFG Aréně v rámci krasobruslařské show Karolu Divínovi k jeho významnému životnímu jubileu. 22. února oslaví legenda československého krasobruslení osmdesátiny.

Stříbrný muž ze zimní olympiády ve Squaw Valley 1960, dvojnásobný medailista z mistrovství světa (1962, 1964), dvojnásobný mistr Evropy v letech 1958 a 1959, jedenáctinásobný mistr republiky v řadě i úspěšný trenér, který je po dlouhá léta spjat s TJ Stadion Brno. To je Karol Divín. 

Na jeho počest se uskutečnila benefiční show, které přihlíželo přes dva tisíce diváků. Pořadatelé Vladimír Koudelka a hokejový klub Kometa Brno přizvali hvězdy jako Tomáš Verner, Michal a Eliška Březinovi či česko-italská sportovní dvojice Ondřej Hotárek - Valentina Marcheiová. Vystoupili také mladí závodníci z TJ Stadion Brno, a tím oslavenci poblahopřáli.

„Nečekal jsem, že dorazí tolik lidí. A velmi mě potěšilo, že všichni bruslaři předvedli úchvatné a poctivé výkony, nic neošidili," pochvaloval si pro novináře stále vitální Divín.

 

Článek - Brněnský deník

 

 

 žije v Brně.

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/obrazem-legendu-divina-potesilli-gratulanti-krasobruslari-mu-pripravili-show-20160202.html

Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/obrazem-legendu-divina-potesilli-gratulanti-krasobruslari-mu-pripravili-show-20160202.html