Kurzy bruslení pro děti i dospělé startují již 5. ledna 2016

28.12.2015 07:17

Děti i dospělí mají od 5. ledna 2016 příležitost naučit se základům bruslení v rámci pořádaných kurzů bruslení v oddíle TJ Stadion Brno. 

Bruslení je nejen zábavou, ale patří také k jedné ze základních sportovních dovedností. Bruslit se u nás naučí s úsměvem na tváři nejen děti, ale i dospělí, kteří to v mládí nezvládli, nebo si tuto dovednost chtěji "osvěžit".

 

Kurz bruslení pro děti probíhá na ledové ploše 2x týdně, vždy v úterý a ve čtvrtek. Zájemci mají možnost vyběru času, který v dané dny pro své dítě upřednostňují, a to 17,00 - 17,45 hod. nebo 17,45 - 18,30 hod. Součástí kurzu je pohybová výchova v tělocvičně, která probíhá 1x týdně, a to v úterý před výcvikem na ledové ploše. Začátečníci mají povinnost nosit ochrannou helmu. Pohybová výchova probíhá v baletním sále, který se nachází v prvním patře krasobruslařské haly. Pohybová výchova je důležitou součástí výuky bruslení na ledě. Kurz bruslení je zakončen karnevalem na ledě v maskách. Kurz je umožněno navštěvovat i v nižším počtu tréninkových jednotek, a to 1x týdně. Kurz bruslení je vhodný rovněž pro začínající hokejisty.

 

Kurz bruslení pro dospělé probíhá na ledové ploše 1x až 3x týdně vždy v úterý, ve čtvrtek a v sobotu. Zájemci mají možnost výběru času, který v dané dny upřednostňují. Součástí kurzu je pohybová výchova v tělocvičně, která probíhá1x týdně, a to v úterý před výcvikem na ledové ploše. Pohybová výchova probíhá v baletním sále, který se nachází v prvním patře krasobruslařské haly.

 

Více informací ZDE

 

Video - kurzy bruslení