Závodníci TJ se o víkendu zúčastnili tří domácích soutěží

16.11.2014 13:10

O víkendu se závodníci TJ zúčastnili tří domácích závodů. V Hradci Králové se konala Velká cena, v Havířově tradiční Havířovská růže a v České Lípě Českolipská pirueta. Naše závodnice vybojovaly celkem čtyři zlaté medaile.

 

Velká cena Hradce Králové 

V kategorii žaček se nejlépe dařilo Kláře Hradilové, která obsadila velmi pěkné páté místo. Po krátkém programu dokonce figurovala na 3. příčce. Do první desítky se dostala svým umístěním i Natálie Zbožínková, které patřilo osmé místo. Umístění dalších brněnských závodnic: Kateřina Prokešová (13. místo), Hana Veselá (29. místo).

Dvě zastupkyně měl v Hradci Králové náš oddíl v kategorii ml. žaček. Kateřina Nentvichová obsadila celkově 7. místo, přičemž ve volné jízdě musela "bojovat" o přední příčky (5. místo ve volných jízdách), neboť po nevydařeném krátkém programu byla šestnáctá. Druhá závodnice Vanesa Masárová skončila patnáctá.

Mezi nejml. žačkami byla z brněnských závodnic nejúspěšnější Melanie Zbožínková, která obsadila deváří té místo. Umístění dalších závodnic z TJ: Miluše Jelínková (12. místo), Klára Bílková (14. místo), Adéla Neveselá (18. místo), Eliška Svobodová (20. místo).

Výsledky (VC Hradce Králové)

 

Havířovská růže

Z mladších žaček A se nejlépe dařilo Julii Absolínové, která skončila devátá. Michaela Volejníková obsadila 11. místo.

V nejml. žačkách A vybojovala zlatou medaili Klára Janáková. Čtvrtá příčka s pomyslnou "bramborovou" medailí patřila Valérii Kocábové, z dalších závodnic se umístily Katrin Pěnčíková na šestém, Anna Tvrdoňová na devátém a Anna Jelínková na patnáctém místě. 

V kategorii nejml. žaček B jsme měli šest závodnic. Nejlépe se dařilo Sáře Nechvátalové, která obsadila čtvrté místo. V první desítce se ještě umístily další dvě závodnice, a to Kamila Korčiánová na pátém a Žaneta Prušková na šestém místě. Umístění dalších závodnic: Táňa Zemčíková (12. místo), Beáta Kocourová (16. místo), Linda Dokoupilová (18. místo).

Jedinou závodnici měl náš oddíl v kategorii nováčci A, a to Barboru Vránkovou, která zvítězila a získala cennou zlatou medaili.

Mezi ml. nováčky A byla nejúspěšnější Karolína Prušková, která získala rovněž zlatou medaili. Těsně pod stupni vítězů skončila Anita Straub (4. místo), dále na pátém místě Iva Píšalová a šestá Adéla Procházková.

Výsledky (Havířovská růže)

 Českolipská pirueta

Mezi ml. nováčky zvítězila Markéta Sukupová.

Výsledky (Českolipská pirueta)