Co se děje v krasobruslařské hale během provozní odstávky?

11.06.2016 05:40

V letošním roce je provozní odstávka krasobruslařské haly naplánována od 1. června do 14. srpna 2016. Provoz na ledové ploše bude zahájen 15. srpna 2016.

Opět budou provedeny údržba a pravidelné prohlídky všech zařízení a revize u příslušných zařízení včetně oprav strojů na úpravu ledové plochy. Odbornou firmou bude provedena defektoskopická revize lan střešní konstrukce. Společnost Teplárny Brno zrealizuje novou horkovodní přípojku do sněžné jámy na rozpouštění zhoblovaného sněhu a demontuje dva zbývající staré bojlery v suterénu provozní budovy. Na jejich místě plánujeme vybudovat novou údržbářskou dílnu.

Mimo výše zmíněné plánujeme zrealizovat všechny nutné údržbářské, malířské a natěračské práce, dále výměnu pryžových podlahovin ve zbývajících šatnách našich sportovců. Plánována je rovněž oprava mantinelů.

Z nových investičních akcí lze uvést pořízení nové LED obrazovky u ledové plochy, nová plastová okna s průhledem na ledovou plochu v přízemí i v 1. patře. Také zrekonstruujeme novou dámskou trenérskou šatnu.

Věříme, že budoucí sezóna 2016/2017 bude bez závad a větších technických problémů.