Bylo to krásné!

29.11.2018 16:18

TJ STADION BRNO byl součástí slavnostního otevření Brusláku pod Joštem. Děkujeme všem účinkujícím za překrásnou reprezentaci našeho oddílu. Vystoupení byla působivá, nápaditá, krásná. Přes 50 dětí z našeho oddílu, doplněné krasobruslaři z SC Brno, předvedli program, pod kterým je zřetelným písmem podepsána choreografka a vlastně režisérka celého představení Gabriela Žilková Hrázská. Děkujeme každému, kdo se na akci podílel - bez Vás by to tak úspěšně nedopadlo. A co naši krasobruslaři předvedli?
1. Zimní bál (sněhová královna, sněhové vločky, zvířátka; připravila Gabriela Žilková Hrázská)
2. Zimní sporty (splečně s SC BRNO - představení olympijských sportů, připravila Gabriela Žilková Hrázská)
3. Tři oříšky pro Popelku (připravila Pavla Skotalová)
4. Jingle Bells (připravila Lucie Kratěnová)
Sólově v roli Popelky vystoupila bývalá reprezentantka a současná naše paní předsedkyně Kateřina Beránková. A další sólové vystoupení se dvěma salty předvedl italský reprezentant a brněnský odchovanec, člen TJ STADION BRNO Ondřej Hotárek.
Bruslák pod Joštem tak byl velmi důstojně otevřen!

 

Slavnostní otevření Brusláku pod Joštem v médiích:

- ČT 1 Události v regionech (Brno) - čas 16:30

- Brněnský deník

 

Fotogalerie