Brněnské závodnice bojovaly o víkendu 22.-23.11.2014 o cenné medaile na domácích i mezinárodních závodech

24.11.2014 06:39

Sedm zástupkyň měla naše tělovýchovná jednota na víkendovém závodě VC Náchoda (ISU SH). Zlatou medaili získala pro barvy TJ Stadion Brno v juniorské kategorii Natálie Kratěnová, která zvítězila naprosto jednoznačně v obou částech závodu. Mezi žačkami jsme měli rovněž jednu zástupkyni, a to Karolínu Musilovou, která skončila na velmi pěkném pátém místě. V mladších žačkách obsadila Vanesa Masárová šestnácté místo. Eliška Svobodová nás nejlépe reprezentovala v kategorii nejml. žaček a obsadila 7. místo, jedenáctá skončila ve stejné kategorii Miluše Jelínková, devatenáctá Adéla Neveselá a na 22. místě Viktorie Valovičová. 

Výsledková listina

 

Na mezinárodním závodě s dlouholetou tradicí, Velké ceně Banské Bystrice (52. ročník), obsadila mladá brněnská závodnice Markéta Sukupová v kategorii Pre-Juvenile Girls 7 výborné 3. místo.

Výsledková listina


 

Na Zlatém hroznu 2014 (5. ročník) v Hodoníně získaly naše závodnice celkem osm medailí, z toho tři zlaté, dvě stříbrné a tři bronzové. V ml. žačkách zvítězila Veronika Lacková, třetí místo obsadila Julie Absolínová. Valerie Kocábová zvítězila v kategoii nejml. žaček A. Mezi nejml. žačkami B vybojovala stříbrnou medaili Žaneta Prušková a bronz Josefína Kvíčalová. Mezi nováčky získala Barbora Vránková medaili s odleskem stříbra. Karolína Prušková vybojovala v kategorii ml. nováčků zlato. V kategorii Adult získala bronzovou medaili Jana Veselá. Výsledky dalších brněnských závodníků jsou uvedeny ve výsledkové listině.