Výsledky sportovců TJ Stadion Brno v sezóně 2016/2017

Výsledky Pohárů ČKS v sezoně 2016/17 (.pdf)

Výsledky sportovců TJ Stadion Brno v sezóně 2015/2016

Výsledková statistika 2015/16 (.pdf)

Výsledky sportovců TJ Stadion Brno v sezóně 2014/2015


Výsledková statistika 2014/2015 (.pdf)

 

Výsledky sportovců TJ Stadion Brno v sezóně 2013/2014

Sportovci TJ Stadion Brno se zúčastnili následujících závodů a testů výkonnosti:

 

Datum

Soutěž

Účastníci

Umístění

31.08.-01.09.2013

Slovenia Open, Celje 2013

BŘEZINOVÁ ELIŠKA (seniorky)

5/10

25.09.-28.09.2013

Nebelhorn Trophy 2013, Oberstdorf

KUBOVÁ GABRIELA/Novák Matěj (TP - senioři)

16/22

28.09.-28.09.2013

Testy výkonnosti - Kopřivnice

TOMEK ROBERT

DORŇÁK PAVEL

žlutá-7

zelená-8

02.10.-05.10.2013

21th Ondrej Nepela Memorial,

Bratislava 2013

KUBOVÁ GABRIELA/Novák Matěj (TP - senioři)

7/14

02.10.-06.10.2013

ISU JGP Ostrava 2013

KOTLAŘÍK PETR (junioři)

18/23

05.10.-05.10.2013

Japan Open

BŘEZINA MICHAL (senioři)

5/5

05.10.-06.10.2013

Testy výkonnosti - Pardubice

JANÁKOVÁ KLÁRA

STIBOR ADAM

KRÁTKÁ SOFIA

zelená-3

žlutá-3

žlutá-4

17.10.-20.10.2013

25th Golden Bear Zagreb

BŘEZINOVÁ ELIŠKA (seniorky)

7/10

19.10.-19.10.2013

Chomutovská brusle

VRÁNKOVÁ BARBORA (ml. nováčci)

2/16

24.10.-27.10.2013

GP Skate Canada, St. John

BŘEZINA MICHAL (senioři)

4/10

24.10.-27.10.2013

6th Tirnavia Edea Cup

KRATĚNOVÁ NATÁLIE (Advan. Novice)

3/27

24.10.-27.10.2013

GP Skate Canada, St. John

BŘEZINA MICHAL (senioři)

4/10

26.10.-27.10.2013

VC Náchoda

HRADILOVÁ KLÁRA (žačky)

PROKEŠOVÁ KATEŘINA (žačky)

FRITSCHOVÁ PETRA (žačky)

ZBOŽÍNKOVÁ NATÁLIE (žačky)

KUBIŠOVÁ NICOLE (ml. žačky)

NENTVICHOVÁ KATEŘINA (ml. žačky)

BÍLKOVÁ GVENDOLÍNA (ml. žačky)

VESELÁ HANA (ml. žačky)

STIBOROVÁ LUCIE (ml. žačky)

JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml. žačky)

KRÁTKÁ SOFIA (nejml. žačky)

8/26

12/26

13/26

14/26

3/26

7/26

9/26

13/26

18/26

18/30

30/30

01.11.-03.11.2013

NRW Trophy for Ice Dance 2013

KUBOVÁ GABRIELA/Novák Matěj (TP - senioři)

7/11

02.11.-03.11.2013

VC Ostravy

KRATĚNOVÁ NATÁLIE (juniorky)

BOHUŠ MARTIN (žáci)

FRITSCHOVÁ PETRA (žačky)

HRADILOVÁ KLÁRA (žačky)

ZBOŽÍNKOVÁ NATÁLIE (žačky)

MUSILOVÁ KAROLÍNA (žačky)

PROKEŠOVÁ KAT. (žačky)

BÍLKOVÁ GVENDOLÍNA (ml. žačky)

STIBOROVÁ LUCIE (ml. žačky)

LACKOVÁ VERONIKA (ml. žačky)

MASÁROVÁ VANESA (nejml. žačky)

JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml. žačky)

ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE (nejml. žačky)

4/16

4/4

12/25

14/25

16/25

19/25

20/25

17/30

19/30

20/30

14/29

20/29

22/29

02.11.-02.11.2013

Příbramský kahan 2013

VOLEJNÍKOVÁ MICHAELA. (nejml. ž. A)

ABSOLÍNOVÁ JULIE (nejml. žačky A)

HEJDUKOVÁ ZUZANA (ml. žačky A)

NAVRÁTILOVÁ LUCIE (ml. žačky A)

FUHRLINGEROVÁ ELIN (ml. žačky A)

STIBOR ADAM (nováčci)

7/18

10/18

10/13

12/13

13/13

1/2

09.11.-10.11.2013

VC Hradce Králové 2013

KOTLAŘÍK PETR (junioři)

KRATĚNOVÁ NATÁLIE (juniorky)

VESELÁ DOMINIKA (juniorky)

BOHUŠ MARTIN (žáci)

NENTVICHOVÁ KATEŘINA (ml. žačky)

BÍLKOVÁ GVENDOLÍNA (ml. žačky)

JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml. žačky)

ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE (nejml. žačky A)

2/4

3/18

13/18

3/3

7/28

11/28

9/30

29/30

15.11.-17.11.2013

GP Trophee Eric Bompard 2013

(Paris, FRA)

BŘEZINA MICHAL (senioři)

5/8

16.11.-16.11.2013

Orlovská piruetka 2013 (Orlová)

NAVRÁTILOVÁ LUCIE (ml. žačky A)

HEJDUKOVÁ ZUZANA (ml. žačky A)

FUHRLINGEROVÁ ELIN (ml. žačky A)

JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml. žačky A)

ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE (nejml. žačky A)

DOSKOČILOVÁ MONIKA (nejml. žačky A)

ABSOLÍNOVÁ JULIE (nejml. žačky A)

KOCÁBOVÁ VALERIE (nejml. žačky A)

BÍLKOVÁ KLÁRA (nejml. žačky A)

VOLEJNÍKOVÁ MICHAELA (nejml.ž.A)

KRÁTKÁ SOFIA (nejml. žačky A)

NECHVÁTALOVÁ SÁRA (nejml. žačky B)

JANÁKOVÁ KLÁRA (nejml. žačky B)

JELÍNKOVÁ ANNA (nováčci)

VALOVIČOVÁ VIKTORIE (nováčci)

VYMAZALOVÁ VALENTINA (nováčci)

VRÁNKOVÁ BARBORA (ml. nováčci)

6/13

10/13

13/13

1/19

4/19

5/19

7/19

9/19

14/19

16/19

17/19

4/11

5/11

3/14

5/14

6/14

2/7

19.11.-24.11.2013

Ice Challenge 2013 (Graz)

KOTLAŘÍK PETR (Adv. Novice)

KRATĚNOVÁ N./KOTLAŘÍK P. (SD-Adv. Novice)

2/6

1/1

23.11.-24.11.2013

Velká cena Brna2013

BŘEZINOVÁ ELIŠKA (seniorky)

VESELÁ DOMINIKA (juniorky)

FRITSCHOVÁ PETRA (žačky)

ZBOŽÍNKOVÁ NATÁLIE (žačky)

HRADILOVÁ KLÁRA (žačky)

PROKEŠOVÁ KATEŘINA (žačky)

MUSILOVÁ KAROLÍNA (žačky)

BOHUŠ MARTIN (žáci)

KUBIŠOVÁ NICOLE (ml. žačky)

NENTVICHOVÁ KATEŘINA (ml. žačky)

BÍLKOVÁ GVENDOLÍNA (ml. žačky)

LACKOVÁ VERONIKA (ml. žačky)

STIBOROVÁ LUCIE (ml. žačky)

VESELÁ HANA (ml. žačky)

NAVRÁTILOVÁ LUCIE (ml. žačky)

JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml. žačky)

MASÁROVÁ VANESA (nejml. žačky)

ABSOLÍNOVÁ JULIE (nejml. žačky)

VOLEJNÍKOVÁ MICHAELA (nejml. žačky)

ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE (nejml. žačky)

1/5

10/17

5/30

8/30

10/30

12/30

24/30

1/2

6/30

17/30

19/30

21/30

23/30

28/30

30/30

8/30

12/30

19/30

22/30

24/30

30.11.-01.12.2013

Orlovská pirueta 2013

VESELÁ DOMINIKA (juniorky)

PROKEŠOVÁ KATEŘINA (žačky)

FRITSCHOVÁ PETRA (žačky)

MUSILOVÁ KAROLÍNA (žačky)

ZBOŽÍNKOVÁ NATÁLIE (žačky)

HRADILOVÁ KLÁRA (žačky)

BOHUŠ MARTIN (žáci)

KUBIŠOVÁ NICOLE (ml. žačky)

NENTVICHOVÁ KATEŘINA (ml. žačky)

BÍLKOVÁ GVENDOLÍNA (ml. žačky)

VESELÁ HANA (ml. žačky)

ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE (nejml. žačky)

7/12

11/27

14/27

15/27

16/27

19/27

3/3

3/27

9/27

11/27

25/27

25/28

30.11.-01.12.2013

Novoměstská bruslička 2013

JANÁKOVÁ KLÁRA (nejml. žačky B)

11/13

05.12.-07.12.2013

Golden Spin of Zagreb 2013

BŘEZINOVÁ ELIŠKA (seniorky)

9/24

07.12.-07.12.2013

MC Pardubic 2013

DOSKOČILOVÁ MONIKA (ml. žačky A)

ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE (ml. žačky A)

KOCÁBOVÁ VALERIE (ml. žačky A)

JELÍNKOVÁ ANNA (nováčci A)

VYMAZALOVÁ VALENTINA (nováčci A)

PĚNČÍKOVÁ KATRIN (nováčci A)

VRÁNKOVÁ BARBORA (ml. nováčci A)

8/24

11/24

13/24

9/23

11/23

14/23

2/16

07.12.-08.12.2013

VC USK Praha 2013

KRATĚNOVÁ NATÁLIE (juniorky)

KOTLAŘÍK PETR (junioři)

KRATĚNOVÁ N./KOTLAŘÍK P. (SD-žáci)

NENTVICHOVÁ KATEŘINA (ml. žačky)

LACKOVÁ VERONIKA (ml. žačky)

VESELÁ HANA (ml. žačky)

JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml.žačky)

3/19

3/3

1/1

6/29

7/29

27/29

14/30

14.12.-15.12.2013

VC Kopřivnice 2013

FRITSCHOVÁ PETRA (žačky)

HRADILOVÁ KLÁRA (žačky)

PROKEŠOVÁ KATEŘINA (žačky)

MUSILOVÁ KAROLÍNA (žačky)

BOHUŠ MARTIN (žáci)

KUBIŠOVÁ NICOLE (ml. žačky)

LACKOVÁ VERONIKA (ml. žačky)

STIBOROVÁ LUCIE (ml. žačky)

MASÁROVÁ VANESA (nejml. žačky)

JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml. žačky)

ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE (nejml. žačky)

VOLEJNÍKOVÁ MICHAELA (nejml. ž. A)

ABSOLÍNOVÁ JULIE (nejml. žačky A)

KOCÁBOVÁ VALERIE (nejml. žačky A)

JELÍNKOVÁ ANNA (nováčci)

PĚNČÍKOVÁ KATRIN (nováčci)

VALOVIČOVÁ VIKTORIE (nováčci)

5/25

7/25

13/25

17/25

2/2

4/30

12/30

23/30

10/29

11/29

22/29

3/10

4/10

5/10

4/14

6/14

9/14

20.12.-22.12.2013

Mezinárodní mistrovství seniorů,

SD a TP 2014, Bratislava

BŘEZINOVÁ ELIŠKA (seniorky)

BŘEZINA MICHAL (senioři)

KRATĚNOVÁ N./KOTLAŘÍK P. (SD-žac.)

1/25

2/16

1/1

04.01.-06.01.2014

New Year´s Cup 2014, Bratislava

BŘEZINOVÁ ELIŠKA (seniorky)

KOTLAŘÍK PETR (Advan. Novice)

1/9

3/6

11.01.-12.01.2014

Dragon Trophy Brno 2014

PROKEŠOVÁ KATEŘINA (žačky A)

FRITSCHOVÁ PETRA (žačky A)

ZBOŽÍNKOVÁ NATÁLIE (žačky A)

BOHUŠ MARTIN (žáci A)

NENTVICHOVÁ KATEŘINA (ml. žačky A)

BÍLKOVÁ GVENDOLÍNA (ml. žačky A)

VESELÁ HANA (ml. žačky A)

HEJDUKOVÁ ZUZANA (ml. žačky A)

NAVRÁTILOVÁ LUCIE (ml. žačky A)

FURLINGEROVÁ ELIN (ml. žačky A)

HASOŇOVÁ KATEŘINA (ml. žačky B)

NAVRÁTILOVÁ BARBORA (ml. žačky B)

JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml. žačky A)

ABSOLÍNOVÁ JULIE (nejml. žačky A)

ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE (nejml. žačky A)

KRÁTKÁ SOFIA (nejml. žačky A)

BÍLKOVÁ KLÁRA (nejml. žačky A)

DOSKOČILOVÁ MONIKA (nejml. ž. A)

VOLEJNÍKOVÁ MICHAELA (nejml. ž. A)

JANÁKOVÁ KLÁRA (nejml. žačky B)

TVRDOŇOVÁ ANNA (nejml. žačky B)

KVÍČALOVÁ JOSEFÍNA (nejml. žačky B)

VYMAZALOVÁ VALENTINA (nováčci)

VALOVIČOVÁ VIKTORIE (nováčci)

STIBOR ADAM (nováčci)

VRÁNKOVÁ BARBORA (ml. nováčci)

VÍCHOVÁ BARBARA (ml. nováčci)

HOLÍKOVÁ CLAUDIE (ml. nováčci)

PUTNOVÁ ANDREA (ml. nováčci)

VESELÁ JANA (Adult)

3/12

4/12

6/12

1/2

1/22

7/22

8/22

14/22

15/22

20/22

2/8

3/8

3/22

4/22

6/22

10/22

11/22

12/22

13/22

10/23

13/23

16/23

5/24

11/25

1/4

1/21

14/21

20/21

21/21

6/6

12.01.-12.01.2014

Mini VC USK Praha 2014

KUBIŠOVÁ NICOLE (ml.žačky)

1/25

12.01.-12.01.2014

Testy výkonnosti, Orlová

JUCHA MIROSLAV

NENTVICH FRANTIŠEK

SUKUPOVÁ RENÁTA

zelená-5TP

žlutá-5TP

zelená-4

15.01.-18.01.2014

Mistrovství Evropy 2014, Budapešť

BŘEZINA MICHAL (senioři)

BŘEZINOVÁ ELIŠKA (seniorky)

4/35

15/37

18.01.-19.01.2014

VC Břeclavi 2014

FRITSCHOVÁ PETRA (žačky)

ZBOŽÍNKOVÁ NATÁLIE (žačky)

LACKOVÁ VERONIKA (ml. žačky)

JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml. žačky)

MASÁROVÁ VANESA (nejml. žačky)

ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE (nejml. žačky)

VRÁNKOVÁ BARBORA (ml. nováčci)

VALOVIČOVÁ VIKTORIE (nováčci)

PĚNČÍKOVÁ KATRIN (nováčci)

NEVESELÁ ADÉLA (nováčci)

TVRDOŇOVÁ ANNA (nejml. žačky B)

12/30

16/30

7/30

9/30

14/30

15/30

2/13

10/21

14/21

15/21

8/14

19.01.-19.01.2014

Náchodská bruslička 2014

VOLEJNÍKOVÁ MICHAELA (nejml. ž. A)

ABSOLÍNOVÁ JULIE (nejml. žačky A)

9/16

10/16

20.01.-21.01.2014

ZODM Vysočina, 2014

KRATĚNOVÁ NATÁLIE (žačky)

KOTLAŘÍK PETR (žáci)

KUBIŠOVÁ NICOLE (ml. žačky)

NENTVICH FRANTIŠEK (ml. žáci)

6/13

2/6

2/14

6/6

25.01.-26.01.2014

VC Prahy 2014, Nikolajka

STIBOROVÁ LUCIE (ml. žačky)

NENTVICHOVÁ KATEŘINA (ml. žačky)

VESELÁ HANA (ml. žačky)

BÍLKOVÁ GVENDOLÍNA (ml. žačky)

MASÁROVÁ VANESA (nejml. žačky)

14/27

14/27

18/27

21/27

8/30

26.01.-26.01.2014

Mladoboleslavský pohár 2014,

Mladá Boleslav

KORČIÁNOVÁ KAMILA (nováčci)

NAVRÁTILOVÁ LUCIE (ml. žačky A)

NAVRÁTILOVÁ BARBORA (ml. žačky B)

9/15

9/15

7/9

29.01.-02.02.2014

Bavarian Open 2014, Oberstdorf

KUBOVÁ GABRIELA/Novák Matěj (TP-senioři)

4/10

31.01.-31.01.2014

5. ročník Brodského mládí 2014,

Uherský Brod

VÍCHOVÁ BARBORA (ml. nováčci)

PUTNOVÁ ANDREA (ml. nováčci)

JELÍNKOVÁ ANNA (nováčci)

NEVESELÁ ADELA (nováčci)

KORČIÁNOVÁ KAMILA (nováčci)

NECHVÁTALOVÁ SÁRA (nejm. žačky B)

TVRDOŇOVÁ ANNA (nejml.žačky B)

10/18

16/18

6/23

9/23

15/23

9/16

12/16

01.02.-02.02.2014

VC Uherského Brodu 2014

FRITSCHOVÁ PETRA (žačky)

HRADILOVÁ KLÁRA (žačky)

PROKEŠOVÁ KATEŘINA (žačky)

ZBOŽÍNKOVÁ NATÁLIE (žačky)

MUSILOVÁ KAROLÍNA (žačky)

BOHUŠ MARTIN (žáci)

NENTVICHOVÁ KATEŘINA (ml. žačky)

LACKOVÁ VERONIKA (ml. žačky)

VESELÁ HANA (ml. žačky)

STIBOROVÁ LUCIE (ml. žačky)

MASÁROVÁ VANESA (nejml. žačky)

JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml. žačky)

6/24

8/24

11/24

13/24

14/24

2/3

5/27

15/27

24/27

25/27

10/27

11/27

02.02.– 02.02.2014

Nymburská stuha 2014, Nymburk

VESELÁ JANA (Adult)

9/10

06.02-09.02.2014

Dragon Trophy 2014, Lubljana

BŘEZINOVÁ ELIŠKA (seniorky)

5/14

06.02-23.02.2014

ZOH 2014, Soči, Rusko

BŘEZINA MICHAL (senioři)

10/29

08.02.-09.02.2014

MČR juniorů a TP ml.ž., Přebor seniorů, M ČR SB, Třinec

KRATĚNOVÁ NATÁLIE (juniorky)

VESELÁ DOMINIKA (juniorky)

KOTLAŘÍK PETR (junioři)

JELÍNKOVÁ A./JUCHA M. (TP-ml.žactvo)

SUKUPOVÁ R./NENTVICH F. (TP-ml.ž.)

10/23

21/23

4/6

2/3

3/3

11.02-14.02.2014

Ringhoffer Cup 2014, Praha

ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE (Cubs)

SUKUPOVÁ MARKÉTA (Chicks)

STIBOR ADAM (Chicks)

8/9

3/5

1/3

15.02.-15.02.2014

Ledečské piruety 2014, Ledeč n.S.

HEJDUKOVÁ ZUZANA (ml. žačky A)

HASOŇOVÁ KATEŘINA (ml. žačky B)

VOLEJNÍKOVÁ MICHAELA (nejml. ž. A)

KOCÁBOVÁ VALERIE (nejml. žačky A)

DOSKOČILOVÁ MONIKA (nejml. žačky A)

BÍLKOVÁ KLÁRA (nejml. žačky A)

VALOVIČOVÁ VIKTORIE (nováčci)

NEVESELÁ ADÉLA (nováčci)

VÍCHOVÁ BARBARA (ml. nováčci)

PUTNOVÁ ANDREA (ml. nováčci)

2/5

4/7

6/17

7/17

10/17

14/17

10/15

13/15

9/12

12/12

15.02-16.02.2014

VC Plzně 2014

MUSILOVÁ KAROLÍNA (žačky)

LACKOVÁ VERONIKA (ml. žačky)

MASÁROVÁ VANESA (nejml. žačky)

JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml. žačky)

22/30

6/23

8/30

21/30

22.02.-23.02.2014

VC Strakonic 2014, Strakonice

PROKEŠOVÁ KATEŘINA (žačky)

ZBOŽÍNKOVÁ NATÁLIE (žačky)

MUSILOVÁ KAROLÍNA (žačky)

MASÁROVÁ VANESA (nejml. žačky)

15/28

17/28

26/28

12/30

26.02.-01.03.2014

Hellmut Seibt Memorial 2014, Vídeň (Rakousko)

BŘEZINOVÁ ELIŠKA (seniorky)

KRATĚNOVÁ NATÁLIE (juniorky)

KOTLAŘÍK PETR (junioři)

VRÁNKOVÁ BARBORA (Chicks)

SUKUPOVÁ MAR. (Chicks)

STIBOR ADAM (Chicks)

7/22

18/45

6/18

4/29

16/29

1/5

01.03.-01.03.2014

MC USK Praha 2014

JELÍNKOVÁ ANNA (nováčci)

ABSOLÍNOVÁ JULIE (nejml. žačky A)

KOCÁBOVÁ VALERIE (nejml. žačky A)

HEJDUKOVÁ ZUZANA (ml. žačky A)

VESELÁ HANA (ml. žačky A)

VESELÁ JANA (Adult)

8/14

12/18

14/18

2/4

3/4

5/5

04.03.-09.03.2014

25th Sportland Trophy, Budapest Jégcsarnok

VRÁNKOVÁ BARBORA (Chicks)

SUKUPOVÁ MARKÉTA (Chicks)

4/25

8/25

08.03.-08.03.2014

VC Mělníka, Mělník

VYMAZALOVÁ VALENTINA (nováčci)

1/7

08.03.-08.03.2014

VC Prostějova, Prostějov

VESELÁ HANA (ml.žačky A)

HEJDUKOVÁ ZUZANA (ml.žačky A)

FUHRLINGEROVÁ ELIN (ml.žačky A)

HASOŇOVÁ KATEŘINA (ml.žačky B)

KOCÁBOVÁ VALERIE (nejml. žačky A)

KRÁTKÁ SOFIE (nejml. žačky A)

VOLEJNÍKOVÁ MICHAELA (nejml. ž. A)

ABSOLÍNOVÁ JULIE (nejml. žačky A)

DOSKOČILOVÁ MONIKA (nejml. ž. A)

JANÁKOVÁ KLÁRA (nejml. žačky A)

NECHVÁTALOVÁ SÁRA (nejml. žačky B)

TVRDOŇOVÁ ANNA (nejml. žačky B)

JELÍNKOVÁ ANNA (nováčci)

PĚNČÍKOVÁ KATRIN (nováčci)

STIBOR ADAM (nováčci)

VÍCHOVÁ BARBORA (ml. nováčci)

3/11

6/11

11/11

2/8

5/23

7/23

8/23

9/23

15/23

23/23

6/15

9/15

2/23

12/23

1/4

10/11

08.03.-09.03.2014

MČR žactva, ml. žactva, nejml. žactva – Ml. Boleslav

FRITSCHOVÁ PETRA (žačky)

ZBOŽÍNKOVÁ NATÁLIE (žačky)

PROKEŠOVÁ KATEŘINA (žačky)

HRADILOVÁ KLÁRA (žačky)

BOHUŠ MARTIN (žáci)

KUBIŠOVÁ NICOLE (ml. žačky)

NENTVICHOVÁ KATEŘINA (ml. žačky)

LACKOVÁ VERONIKA (ml. žačky)

BÍLKOVÁ GVENDOLÍNA (ml. žačky)

MASÁROVÁ VANESA (nejml. žačky)

JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml. žačky)

21/29

23/29

28/29

29/29

4/5

3/29

11/29

15/29

28/29

18/24

20/24

15.03.-15.03.2014

Memoriál St. Suka 2014, Brno

KUBIŠOVÁ NICOLE (ml. žačky A)

NENTVICHOVÁ KATEŘINA (ml. žačky A)

BÍLKOVÁ GVENDOLÍNA (ml. žačky A)

VESELÁ HANA (ml. žačky A)

NAVRÁTILOVÁ LUCIE (ml. žačky A)

HEJDUKOVÁ ZUZANA (ml. žačky A)

FUHRLINGEROVÁ ELIN (ml. žačky A)

HASOŇOVÁ KATEŘINA (ml. žačky B)

NAVRÁTILOVÁ BARBORA (ml. žačky B)

ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE (nejml. žačky A)

VOLEJNÍKOVÁ MICHAELA (nejml. ž. A)

ABSOLÍNOVÁ JULIE (nejml. žačky A)

KOCÁBOVÁ VALERIE (nejml. žačky A)

KRÁTKÁ SOFIA (nejml. žačky A)

DOSKOČILOVÁ MONIKA (nejml. žačky A)

JANÁKOVÁ KLÁRA (nejml. žačky A)

BÍLKOVÁ KLÁRA (nejml. žačky A)

SUKUPOVÁ RENÁTA (nejml. žačky A)

TVRDOŇOVÁ ANNA (nejml. žačky B)

KVÍČALOVÁ JOSEFÍNA (nejml. žačky B)

NECHVÁTALOVÁ SÁRA (nejml. žačky B)

PĚNČÍKOVÁ KATRIN (nováčci)

JELÍNKOVÁ ANNA (nováčci)

VALOVIČOVÁ VIKTORIE (nováčci)

NEVESELÁ ADÉLA (nováčci)

KORČIÁNOVÁ KAMILA (nováčci)

VYMAZALOVÁ SÁRA (nováčci)

STIBOR ADAM (nováčci)

VRÁNKOVÁ BARBORA (ml. nováčci)

BÍCHOVÁ BARBORA (ml. nováčci)

PUTNOVÁ ANDREA (ml. nováčci)

HOLÍKOVÁ CLAUDIE (ml. nováčci)

DOUPOVCOVÁ MARTINA (Adult)

POSPÍŠILOVÁ SIMONA (Adult)

ŠPAČKOVÁ LENKA (Adult)

VESELÁ JANA (Adult)

ŠUNKOVÁ JANA (Adult)

1/14

2/14

5/14

6/14

7/14

10/14

13/14

2/7

2/7

2/19

7/19

8/19

9/19

11/19

13/19

14/19

15/19

19/19

6/14

7/14

8/14

6/19

7/19

8/19

9/19

11/19

12/19

2/4

1/18

10/18

16/18

17/18

4/11

5/11

7/11

8/11

10/11

23.03.-23.03.2014

Malá cena Kopřivnice 2014

NAVRÁTILOVÁ LUCIE (ml. žačky A)

DOSKOČILOVÁ MONIKA (nejml. žačky A)

ABSOLÍNOVÁ JULIE (nejml. žačky A)

BÍLKOVÁ KLÁRA (nejml. žačky A)

JANÁKOVÁ KLÁRA (nejml. žačky A)

NECHVÁTALOVÁ SÁRA (nejml. žačky B)

VYMAZALOVÁ VALENTINA (nováčci)

VALOVIČOVÁ VIKTORIE (nováčci)

JELÍNKOVÁ ANNA (nováčci)

NEVESELÁ ADÉLA (nováčci)

DOKOUPILOVÁ LINDA (nováčci)

2/3

6/17

7/17

8/17

12/17

2/10

2/19

5/19

7/19

11/19

16/19

24.03.-30.03.2014

Mistrovství světa, Saitama (Japonsko)

BŘEZINOVÁ ELIŠKA (seniorky)

BŘEZINA MICHAL (senioři)

KUBOVÁ GABRIELA/Novák Matěj (TP - senioři)

18/33

odstoupil

27/32

29.03.-30.03.2014

Testy výkonnosti, Praha

MASÁROVÁ VANESA

žlutá - 5

05.04.-06.04.2014

Testy výkonnosti, Brno

KALINOVÁ KRISTÝNA

BLÁHOVÁ ANEŽKA

MATEJOVÁ MARKÉTA

KŘIVÁNKOVÁ JARMILA

HOLÍKOVÁ CLAUDIE

 

VÍCHOVÁ BARBARA

 

ROSYPKOVÁ MIA

PROCHÁZKOVÁ ADÉLA

 

PRUŠKOVÁ KAROLÍNA

HÝŽOVÁ HELENA

VRBA TOMÁŠ

CEROVSKÁ ANNA

KINTROVÁ NATÁLIE

POSPÍŠILOVÁ SIMONA

 

POSPÍŠILOVÁ JITKA

 

ŠUNKOVÁ JANA

 

ŠPAČKOVÁ LENKA

 

BLAŽKOVÁ JANA

HŘÍBOVÁ JANA

VESELÁ JANA

 

PRUŠKOVÁ ŽANETA

 

SUKUPOVÁ MARKÉTA

 

PĚNČÍKOVÁ KATRIN

 

VYMAZALOVÁ VALENTINA

 

NECHVÁTALOVÁ SÁRA

KORČIÁNOVÁ KAMILA

KVÍČALOVÁ JOSEFÍNA

TVRDOŇOVÁ ANNA

 

HASOŇOVÁ KATEŘINA

STIBOR ADAM

JELÍNKOVÁ ANNA

VALOVIČOVÁ VIKTORIE

DOSKOČILOVÁ MONIKA

NEVESELÁ ADÉLA

VRÁNKOVÁ BARBORA

HEJDUKOVÁ ZUZANA

 

FUHRLINGEROVÁ ELIN

 

KOCÁBOVÁ VALERIE

BÍLKOVÁ KLÁRA

ABSOLÍNOVÁ JULIE

VOLEJNÍKOVÁ MICHAELA

ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE

NENTVICH FRANTIŠEK

BÍLKOVÁ GVENDOLÍNA

VESELÁ HANA

STIBOROVÁ LUCIE

NENTVICHOVÁ KATEŘINA

MUSILOVÁ KAROLÍNA

ZBOŽÍNKOVÁ NATÁLIE

zelená – 1

zelená – 1

žlutá - 1

žlutá - 1

zelená – 1

bílá - 2

zelená – 1

žlutá - 2

žlutá - 1

zelená – 1

žlutá - 2

zelená – 1

žlutá – 1

bílá – 1

žlutá – 1

žlutá – 1

zelená – 1

zelená - 2

zelená – 1

zelená - 2

žlutá – 1

žlutá - 2

zelená – 1

zelená - 2

zelená – 1

zelená – 1

zelená – 1

zelená – 2

zelená – 2

žlutá - 3

zelená – 2

zelená – 3

zelená – 3

žlutá - 4

žlutá – 3

bílá - 4

žlutá – 3

žlutá – 3

zelená – 3

zelená – 3

bílá - 4

žlutá – 4

bílá – 4

bílá – 4

žlutá – 4

zelená – 4

žlutá – 4

zelená – 4

zelená – 4

bílá - 5

zelená – 4

bílá - 5

žlutá – 4

žlutá – 4

bílá – 5

bílá – 5

žlutá – 5

nesplněno – 5

bílá – 6

žlutá – 6

bílá – 6

žlutá – 6

bílá – 7

žlutá - 7