AKTUÁLNÍ KURZ - JARO 2018

Kurz bruslení je prioritně zaměřen na to, aby se dítě naučilo bruslit. Po třech turnusech (+/-) by se mělo dítě profilovat a jsou mu nabídnuty tyto varianty:

- přípravka v TJ STADION BRNO (výuka směřuje k závodnímu krasobruslení, postupně se zvyšují počty lekcí)

- hobby bruslení (výuka směřuje ke krasobruslení "pro radost" v rámci hodin kurzu bruslení)

- skupinové bruslení (klub SC Brno, výuka směřuje k závodnímu synchronizovanému bruslení)

 

JARNÍ TURNUS 13. 2. - 24. 5. 2018

Pro přihlášení využijte on-line formulář. Při zápisu Vás už budeme mít v evidenci. ZÁPIS DO KURZU je v den zahájení a následuje po něm ihned první lekce na ledové ploše, případně i výcvik v tělocvičně. Přihlásit dítě lze i osobně na místě v den zápisu.


Zápis do kurzu:

Úterý 13. 2. 2018 od 15:30 hod. v krasobruslařské hale (vedle haly RONDO) na ulici Křídlovická 32. Zápis probíhá v klubovně haly v prvním patře (sledujte šipky).

 

1) Mám zaslanou elektronickou přihlášku a zaplacené kurzovné převodem:

- na zápis dojdete a pouze si vyzvednete kartičku a podepíšete námi vytištěný on-line formulář (stoupněte si do správné fronty :) - nejkratší varianta zápisu

 

2) Mám zaslanou elektronickou přihlášku a nemám uhrazeno (budu platit při zápise hotově):

- na zápis dojdete, vyzvednete si námi vytištěný on-line formulář (jedna fronta), uhradíte kurzovné (druhá fronta), obdržíte kartičku

 

3) Nemám zaslanou elektronickou přihlášku ani uhrazené kurzovné:

- na zápis dojdete, vyplníte připravený formulář, uhradíte kurzovné, obdržíte kartičku - nejdelší varianta zápisuRozpis lekcí na ledové ploše:

úterý                     17:00 - 17:45 hod.    a    17:45 - 18:30 hod.
čtvrtek                   17:00 - 17:45 hod.    a    17:45 - 18:30 hod.

 

Rozpis suché přípravy:

úterý                    16:00 - 16:45 hod.    a    16:45 - 17:30 hod.


Cena kurzu (kurzovné):

Výhodná cena od 83 Kč/lekci!
2 500 Kč, sourozenec  2 300 Kč (30 lekcí)

Kurz umožňujeme navštěvovat i v nižším počtu lekcí, a to 1x týdně – cena 1 700 Kč. (15 lekcí)

 

Jestliže se přihlásíte on-line, můžete zaplatit dopředu na náš účet. Po odeslání on-line formuláře obdržíte odpověď s podmínkami pro bezhotovostní platbu.

 

Zaplacením kurzovného souhlasíte s podmínkami absolvování kurzu bruslení.

 
Kurzovné zahrnuje platbu za výcvik na ledové ploše i v tělocvičně. Pokud suchou přípravu nebudete absolvovat, cena se nezmění.
V rámci kurzovného jsou zahrnuty drobné dárky a věcné ceny.
 

Poradenství:

V případě zájmu poskytneme poradenství o dostupnosti vhodného vybavení pro vaše děti.

 

KURZ BRUSLENÍ PRO DĚTI - OBECNÉ INFORMACE

Kurz bruslení pro děti probíhá na ledové ploše 2x týdně vždy v úterý a ve čtvrtek. Zájemci mají možnost výběru času, který v dané dny pro své dítě upřednostňují, a to 17,00 - 17,45 hod. nebo 17,45 - 18,30 hod. Začátečníci mají povinnost nosit ochrannou helmu.

V oba uvedené časy jsou na ledové ploše děti rozděleny do skupin podle výkonnosti: od začátečníků po ty, kteří kurz už absolvují poněkolikáté a bruslení je jejich hobby.

 

Rodiče během výuky nemají přístup na ledovou plochu, mohou stát za mantinelem. Kurz vedou zkušené/í ternérky/ři, letorky/ři, jejichž počet se operativně přizpůsobuje počtu dětí ve skupině. Kritériem pro trenérské obsazení dané skupiny není jen počet dětí, ale také stupeň výkonnostní skupiny.

Naší snahou je, aby každá skupina měla stabilní trenérské/lektorské zabezpečení (někdy se však z různých důvodů stane, že výjimečně dojde pro danou lekci k výměně trenérky(a)/lektorky(a).

 

Součástí kurzu je pohybová výchova v tělocvičně, která probíhá 1x týdně, a to v úterý před výcvikem na ledové ploše. Pohybová výchova probíhá v baletním sále, který se nachází v prvním patře krasobruslařské haly. Pohybová výchova je důležitým prvkem výuky bruslení na ledě.

 

Kurz bruslení je zakončen karnevalem na ledě v maskách. V první části zábavného odpoledne (cca 45 min.) je samotný karneval, poté si mohou zabruslit i rodiče dětí, které kurz absolvovaly.

Všichni účastníci kurzu obdrží „Osvědčení o absolvování kurzu“ a drobné dárky.

 

Kurz je umožněno navštěvovat i v nižším počtu tréninkových jednotek, a to 1x týdně.

 

Kurz bruslení je vhodný rovněž pro začínající hokejisty.

 

Máte další dotazy? Zkuste odpověď najít v rubrice FAQ nebo nás přímo kontaktujte!!!

Fotogalerie: Kurz bruslení pro děti (podzim/2014)